Cserejátékosok: Gajári , Szabó , Páncsics , Karaszi , Veverka , Kárpáti , Csordás

Cserék: Melcher – Páncsics , Csordás – Szabó , Kárpáti – Miskolczy , Berger - Csordás

Gól: Sudár

Legjobbak: Geletta , Balogh

A mérkőzésre 100 % mérleggel érkeztünk.
Az ellenfél 3 vereséggel állt. Mindenki a papírformát várta köztük én is, mert a Bácsalmás 70% 11 éves srác volt. A kapusuk is nagyon kicsi volt. Az első félidőben nem is volt semmi gond, mert végigtámadtuk. Meg is szereztük Sudár révén a vezetést de, a többi helyzetünk kimaradt és nem is volt igazán kapura lövésünk, mert az ellenfél idősebb játékosai rendre blokkoltak és nagyon nagy lelkesedéssel voltak.
A szünetben le is toltam őket és cseréltem is, mondtam a csapatnak , hogy nincs még megnyerve a meccs de éreztem a csapaton , hogy nyugodtak és magabiztosak.
Kijöttünk és vártam a remek folytatást, a bácsalmási edző a 3 legjobb játékosát előre vitte támadónak és ez minket olyan váratlanul ért, hogy 30 másodpercen belül kiegyenlítettek. És rögtön visszaálltak védekezni. Nekik ez is már elég lett volna. Mi ismét támadtunk és irányítottunk de sorra hiba akadt az utolsó passzba vagy a lövésbe. Próbáltam cserélni is de ezek sem váltak be. Közben csak a kontrákra rendezkedett be az ellenfél. Az idős játékosaim veszekedtek és kiabáltak egymással, meg a bíróval. Még így nem láttam viselkedni a csapatomat. Bácsalmásnak volt egy pár veszélyes támadása de ezeket Balogh és Geletta sorra megoldotta. Volt egy ügyes csatár közöttük és őt egyszerűen nem bírtuk leszerelni, minden megmozdulása életveszélyes volt. Mi nyomtunk de nagy helyzetek nélkül. Ekkor jött a 88.perc és elfutott a csatár 4 emberünkön keresztül nem tudtunk még felborítani se de Geletta bravúrral védeni tudott, jött a szöglet. Mindent egy lapra tett fel a Bácsalmás mert mindenki a mi 16-osunkon belül állt , mi meg csak a nagyokra figyeltünk és ez nagy hiba volt mert a lepattanó labdát egy 10 éves bácsalmási fiú rúgta be. 2-1 oda. Volt még hátra 4 perc de már ekkor nem tudtunk kialakítani helyzetet és végül kikaptunk egy jóval lelkesebb és fiatalabb csapattól. Ez ránk nézve egy óriási nagy blama volt. És egy morálisan gyenge csapat képét mutattuk. Nagyon elkeseredett volt mindenki.

Következő mérkőzés: Sükösd Szeremle