Cserejátékosok: Gajári , Csordás , Sipos , Karaszi

Cserék: Geletta – Gajári , Szabó – Csordás , Miskolczy – Karaszi

Sárgalap: Kernya

Gól: Sudár 2 , Schultz

Legjobbak:Balogh , Sudár , Schultz , Tallér , Berger

A mérkőzésre Schultz letöltötte a büntetését és szerette volna jóvátenni a hibáját. Farkas volt az egyetlen hiányzó és úgy tűnik, hogy molnár befejezte a focit a rosszul sikerült szeremlei meccs után. Ezért ismét más felállásban álltunk fel, mert Miskolczyt vissza tettem védőnek és ez be is vált. Úgy néz ki, hogy megtaláltam a három védőmet (Balogh , Kernya , Miskoklczy).
Érződött a csapaton Hogy Schultz ismét köztük van mert nyugodt és labda biztosak volt a gárda . meg is szereztük Sudár révén a vezetést és a félidő vége előtt ismét Sudár volt eredményes és már 2-0 a javunkra. A Bokodnak is volt egy pár helyzete de Geletta védte.
A szünetben cseréltem kapust meg Szabó helyett Csordás játszott. Gajárinak meg volt ígérve , hogy egy félidőt játszik eredménytől függetlenül. 56. percben már 3-0 ra vezettünk Schultz révén 11-esből. Sudár csinálta a tizit egy remek egyéni produkció után.
Semmi gondot nem éreztem a csapaton de rögtön a 57.percben 3-1 majd 63.percben már 3-2 volt az állás. Lehetett érezni a bokodon, hogy nagyon be vannak lelkesedve és sokkal jobban akarták a győzelmet mint mi. Az utolsó 10 percben már csak az eredmény megtartása volt a cél és öltük a focit. Még a 90. percben is volt ziccere az ellenfélnek, és csak a szerencsén múlott , hogy nem lett belőle gól. Végül nyertünk egy óriási nagy csatában és kárpótolt a sors a múlt heti fájó vereségtől. Az öltözőben nagy volt az öröm és mindenki boldog volt, érezték, hogy ma nagydolgot vittek véghez (tudtak egymásért küzdeni).

Következő mérkőzés: Nagybaracska Csátalja HÍD Sc-Sükösd