Cserejátékosok: Szabó , Veverka , Páncsics , Karaszi , Sipos

Cserék:Csordás-Páncsics , Melcher –Karaszi , Farkas – Szabó

Sárgalap: Schultz

Gól: Melcher

Az összecsapást Csátalján rendezték, a pálya alkalmatlan volt a focira mert fű nem igazán volt rajta csak óriási fűcsomók, és göröngyök. Tallér nem tudott eljönni mert a Fradinál volt próbajátékon és meg is felelt, de nekünk nagyon hiányzott a csapatból.
Rögtön a 6. percben egy távoli lövés után kipattant a labda a baracskai kapusról és Melcher könyörtelenül bevágta és már is vezettünk 1-0 ra. Nem volt semmi játék egyik csapatnál sem mert nem volt jó a pálya csak előre vágott labdákból tudtunk veszélyt kialakítani.
A szünet után ismét ugyan az volt a forgatókönyv mami előtte. Volt 3-4 kimondottan ügyes játékosa az ellenfélnek és jól tudták hatástalanítani a mi két gólvágónkat (Sudár , Schultz).
60. percben kiegyenlített a Híd és átvette az irányítást de mi még mindig veszélyesek voltunk kontrákból. A 85.percben ismét a pálya volt a főszereplő és megtréfálta Baloghot és megszerezte a vezetést a Híd sc. Próbáltam változtatni de már nem igazán jött össze semmi. Így végül kikaptunk egy jóval szerencsésebb és lelkesebb csapattól. Ők jobban tudtak alkalmazkodni a rossz pályához.

Legjobbak: Balogh , Berger , Kernya

Következő mérkőzés: Sükösd – Nemesnádudvar