• Sárga: Csordás
  • Tudósítás hamarosan
  • Gajári , Kernya, Farkas, Berger, Sudár, Rácz, Nagy, Csordás, Forgács(Kárpáti 46'), Szabó(Sipos73'), Veverka (Karaszi 24')
  • Kitünt: Sudár (a mezőny legjobbja) Kernya, Berger, Rácz, Csordás
  • A rangadót jó előjelekkel vártuk mert felépűlt Kernya és Sudár . Jól is kezdődött a mérkőzés mert már a második percben vezetést szereztünk, de gyorsan egyenlített a Nádudvar sőt 3-2 re még vezetett is. Ekkor cseréltem egyet és Karaszi tudott is dobni egyet a csapaton. Mezőnyfölényben játszottunk és ennek meg is lett az eredménye mert Sudár vezetésével sorra lőtük a gólokat. A második félidőben már csak mi domináltunk de azért még Nádudvarnak is volt egy két nagy helyzete de Gajári és Farkas megoldották a necces szituációkat. Sudár mellett még Forgács és Rácz is szerzett egy gólt Így beállítva a 8-3 as végeredményt.Összességében megérdemelten nyertünk de figyelmeztető jel volt , hogy Nádudvar átvette egyszer a vezetést. Jövő héten szombaton jön Kelebia 16 órakkor. Nem várható könnyü meccsnelk mert nem lesz a Farkas Peti, és az ellenfél fiatal de tehetséges csapat.