Sükösd: Geletta, Keller, Csordás(Veverka 75), Páncsics(Karaszi), László, Schultz, Rácz, Sudár, Berger, Farkas, Mádi(Szabó)

Bácsalmás:Rapcsák, Kamcsok, Lackó, Schoblocher, Kerényi, Borúzs, Patócskai, Harnos, Taszári, Figura, Nincsevics

Gól:Berger 2 , Sudár, illeve Harnos 3 ,Schoblocher, Patócskai
Sárga: Rácz, Schultz, Csordás, Páncsics
Kitünt: az 50. perctől mindenki
Vezette: Vígi Nikolett

A mérkőzés előtt tudtuk ,hogy nem lesz egyszerű, mert megerősödtek és van náluk egy Harnos nevű megyei válogatott játékos. Volt ismét hiányzóm Kerny Kristóf, Balogh Márk, Gajári József, Sipos Gábor még mindig betegek.Az Ő hiányuk sosem jó előjel. Meg is lett az eredménye. Az elején rögtön mi hagytunk ki ziccer és abból a kontrából viszont ők szerezték meg a vezetést. A középkezdés után szinte rögtön gólt rúgtak és mi teljesen padlón voltunk a harmadik góljukat a félidő végén szerezték és mi csak statisztálni tudtunk mindehhez. A szünetben megpróbáltam helyrerakni a dolgokat, és levenni a görcsöt a csapatról de ez nem igazán sikerült mert ahogy kijöttünk 5 perc alatt kaptunk két gólt. 5-0-nál a vendég edző elkezdett cserélni és mi meg focizni és ennek meg is lett az eredménye. Mert Berger két szép góljával feljöttünk 5-2 re és volt még hátra 15 perc, majd Sudár is gólt lőtt és 5-3 de ekkor már nem volt hátra csak 3 perc és további gólokat nem tudtunk szerezni. Egy pozitívum volt, hogy a csereként beállt játékosok jó teljesítményt nyújtottak. Ezzel a játékkal nem lehetünk elégedettek. Magam és a csapat nevében elnézést kérünk a kilátogató nézőktől. Remélem kedden Szeremle ellen majd ismét a jobbik arcunkat fogjuk mutatni.