Harc, Küzdenitudás, Győzelem, ez jellemezte a szombati meccsünket.

• Gól: Sudár 4
  • Sárga:Kernya, Berger
  • Kitünt: Az egész CSAPAT
  • Vezette: Szász, Czár, Fang
  • A meccs előtt a tompai csapat állt az élen, és mi voltunk a másodikak. Farkas Peti ismét nem tudott játszani és helyét Berger pótolta. Már az öltözőben és a bemelegítés közben éreztem, a csapaton, hogy ma nem kaphatunk ki mert mindenki szemében láttam a tüzet és az akarást. Úgy is kezdődött minden mint ahogy terveztem mert Csabi megpattanó lövésével megszereztük a vezetés. Sajnos nem sokkal később egy egyéni hiba miatt egyenlítettek és a félidő vége előtt pár perccel egy jogos 11-sel megszerezték a vezetést. A szünetben megpróbáltam felrázni a csapatot és ez be is jött mert kimentünk és minden úgy alakult ahogy mi akartuk. Csabi góljai és Gergő feljavult játéka meghozta az egyenlítést majd kaptunk egy 11-est (3-2) és már csak hab a tortán volt a 4. gólunk. Közben nem szabad elfelejteni Kernya nagy mentését és Gajári remek és magabiztos védéseit sem. Szombaton a Csapat megérdemelten nyert és vette át a vezetést a tabellán. Az öltözőben megdicsértem őket és mondtam nekik, hogy büszke vagyok rájuk. Pénteken ismét egy nagyon fontos találkozó vár ránk és csak akkor ér valamit a Tompa elleni sikerünk, ha meg tudjuk verni a Bokodot. Ismét várunk minden érdeklődöt 17órakor a pályán!!