Cserejátékosok:Csordás , Szabó , Kárpáti , Sipos , Páncsics , Gajári , Berger

Cserék: Melcher-Berger , Geletta – Gajári , Miskolczy- Csordás

Gólszerzők: Schultz 2, Sudár , Rácz

Legjobbak: Balogh , Tallér , Sudár , Rácz , Gajári

A mérkőzés előtt a fiuknak mondtam , hogy nem lesz könnyű meccs, mert nem sokan öregedtek ki a Tompából és sok tehetséges gyerek van közöttük. Az első félidő elején megszereztük a vezetést Sudár révén, és semmi gondot nem láttam a játékon, az érezhető volt, hogy a védőink nem igazán bírnak a két jó felépítésű és technikás csatárukkal. Viszonylag gyorsan kiegyenlítettek egy hatalmas kapusgólt kaptunk, majd folytattuk tovább játékunkat de a gól rányomta a bélyegét csapat játékára. Több életveszélyes támadást vezetett Tompa és csak szerencsével úsztuk meg gól nélkül, majd jött 45 perc és újabb kapus baki és már 2-1 oda. Rosszkor jött a gól, de jókor a szünet helyre tudtuk rakni a dolgokat
Eldöntöttem már az első félidő végén , hogy a bizonytalankodó Geletta helyett beállítom a fiatal Gajárit , több játékos is meglepődött, hogy ilyen kiélezett meccsen be merem rakni. Melcher helyett meg a Berger játszott.
Kijöttünk és úgy folytatódott a mérkőzés ahogy befejeződött, rögtön kaptunk egy
potyagólt 3-1. Egy szurkoló oda is szólt, hogy csinálhatok ekkora marhaságot, hogy kapust cserélek. Ezek után kezdtünk el focizni. Öt percre rá elszaladt Schultz és szépített 3-2. Majd ismét egy szép jobboldali elfutás, középre passzolt érkezett Rácz igazított egyet és ballal hatalmas gólt rúgott 3-3. Volt még hátra 15 perc és éreztem a Tompán ,hogy ki van fáradva és mi meg teljesen extázisba vagyunk. Közben Gajári meghálálta a bizalmat és több nagy védést is bemutatott. Balogh rendszeresen és hiba nélkül söprögetett és mindenki tette a dolgát a tudása legjavát adva. 80. perc kettő az egy elleni kontrát vezettünk és Sudár passzolt Ráczhoz aki a kifutó kapus mellet elhúzta a labdát és közben buktatta a kapus 11-es. Schultz állt a labda mögé és könyörtelenül bevágta 4-3 ra vezetünk, micsoda fordítás. De ekkor jött a hazai bíró és körbelövette a mi kapunkat de Gajári brillírozott, és azt a szülőt is elhallgatatta aki előtte kritizálta. 90. perc egy vitatott szabálytalanságot nem tudta Schultz magában tartani és olyan szavakkal illette a bírót, hogy egyből kiállította. Öt perc hosszabbítás során sem tudott Tompa gólt szerezni.
Győzelem, ismét volt tartás a csapatban és fel tudtunk állni vesztes helyzetből, már másodszor
Gratuláltam a csapatnak nagyon büszke voltam rájuk, de ez a győzelemért nagy árat fizettünk, mert a csapat kapitányát elvesztettük, egy újabb rangadó előtt.

Következő mérkőzés: Sükösd - Érsekcsanád