Cserjátékosok: Gajári , Páncsics , Nagy , Szabó , Miskolczy , Berger

Cserék: Csordás – Miskolczy , Melcher- Berger , Molnár- Nagy , Sudár- Páncsics , Tallér- Szabó

Gólszerzők: Schultz 3, Sudár2

Legjobbak: Az egész csapat

A csapatból kiöregedett játékosok (Kovács N ,Kovács D , Kovács J)helyét fiatalokkal és régi új játékosokkal pótoltam. A keret 22 fősre duzzadt a tavalyi 15 ösből. Az új játékosok: Balogh, Melcher , Csordás , Sipos , Szabó , Veverka , Forgács , Kárpáti , Miskolczy , Karaszi
Az alapozás 6 hetesre sikerült.
A mérkőzés úgy kezdődött ahogy szerettük volna mert a 12. percben már vezettünk és voltak még helyzeteink is. De ennek ellenére a Jánoshalma kiegyenlített és pár perc múlva meg is szerezték a vezetést.
A gólokat egyéni hibákból szerezték, sokat hibáztunk a védelemben és nem is ment a játék.
A szünetben több helyen is változtattam, mert Melcher Balogh és Schultz Rácz posztcserét csináltam és még lecseréltem Csordást és helyette Miskolczyt cseréltem be.
Meg is lett az eredménye, mert 48 63 64 és a 76. percben gólokat szereztünk, Schultz és Sudárnak a jóvoltából. A végén még az összes fiatal cserjátékosokat is be tudtam cserélni. A mérkőzés második felében sokkal jobban bírtuk erővel ez köszönhető annak is, hogy sokan voltunk mindig edzésen és mindig van 3-4 játékos, aki már az ifi csapatban is játszik. Az öltözőben megdicsértem a csapatot és mondtam nekik , hogy büszke vagyok a csapatra.

Következő mérkőzés: Tompa – Sükösd