Érsekcsanád: Farkas, Novotnik F, Szőlő, Neszvecskó D, Novotnik B, Bertalan, Papp, Neszvecskó A, Mihó, Kett, Szarka. Edző: Vidákovics Bertalan

Sükösd: Geletta, Keller, László, Rácz, Csordás(Veverka 85), Páncsics, Farkas, Berger, Schultz, Sudár, Szabó(Mádi70) Edző:Vörös Dávid

Csere: Gajári, Veverka, Mádi
Gól:Bertalan, Szarka,ill Schultz 2, Sudár
Játékvezető: Hulej Álmos, Fang István
Kitűnt: A Második félidei teljesítmény alapján az egész csapat.

A rangadó előtt Balogh Márk elkapott egy vírusos fertőzést és nem tudott rendelkezésemre állni, de jó hír , hogy Keller Máté igazolása is elkészült és Mádi Gergő lába is kezd gyógyulni. A derbi elején jött a szokásos bekapott gól és nekünk kellett megint felállni. Sikerült is Sudár Csaba révén egyenlíteni és szép lassan át is vettük az irányítást. Sajnos ismét a játékvezető volt a főszereplő mert egy szabadrúgást kaptunk és kimérte a kilenc métert de nem sípolt, hogy mehet a játék és Csanád ki is használta mert mi rá sem mozdultunk. Bírói baki.
A szünetben megpróbáltam felrázni a csapatot és ez sikerült is mert úgy jöttünk ki, hogy meg kell nyerni a meccset és Schultz vezetésével ez sikerült is bár elég nehezen indult be, mert csak a 80. percben sikerült begyötörni a győztes gólt. Ismét bebizonyította a csapat, hogy van bennük tartás és megnyerték az Ő szemükben az El Clasicót. Minden elutazó sükösdi büszke lehetett a csapatra. Gratuláltam nekik és jöhet Bácsalmás(tavaly 2-1re kikaptunk).