Bajaszentistván - Sükösd 3-1 (1-1)

Sükösd: Szabados – Zsíkó, Tölgyesi, Csordás – Papp, Halász I., Bohner, Tamás, Geletta – Takács, Pesti
Cserék: Krix (Tölgyesi helyett a félidőben), Angeli (Tamás helyett az 59. percben), Büte (Zsíkó helyett a 68. percben), Fekete (Pesti helyett a 88. percben), Czár

Sárga lap: Csordás, Halász I., Pesti, Büte, Krix

Bajaszentistván: Farkas – Csabai, Nagy, Puskás, Radics, Gugán, Majoros M., Császár, Gergity, Majoros B., Holczer
Cserék: Hofbauer, Fabók, Losonczi, Török

Gólszerzők: Császár, Gergity, Majoros B. ill. Pesti

Játékvezetők: Fülöp (Fődi, Czeller)

Erre a hétvégére sem sikerült teljes kerettel kiállnunk, hiszen Matity Londonban tartózkodott (próbajátékon :-)), Halász T. hosszú hétvégét tartott (lehet hogy még mindig tart), és hab volt a tortán, hogy az amúgy a kezdőbe jelölt Krix elkésett, így csak a cserepadon kapott helyet. Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen az első percek bizonytalanságait követően mi alakítottuk ki az első ziccert. Halász I. emelt a védők mögé, de a kiugró Takács a kapus kezébe emelte a labdát. Nem sokkal később a vezetést is sikerült megszereznünk. A 13. percben egy felütött labdát Takács csúsztatott tovább, Pesti kilépett a védők közül és a kapus fölött a hosszúba emelt. (0-1) A továbbiakban nem részletezném, de a félidő hátralévő részében még ötször álltunk kapussal szemben (Pesti és Takács kétszer-kétszer, Halász I. egyszer), de gólt egyikből sem sikerült szereznünk. A hazaiak inkább beívelésekből veszélyeztettek, de szerencsékre kétszer is kapu mellé fejeltek, egyszer pedig 5 méterről „eltörték a zsugát”, ami így a kapufa mellett hagyta el a játékteret. Már azt hittük, hogy előnnyel megyünk a szünetre, de az utolsó percben labdát vesztettünk az ellenfél 16-osánál, és a kontrából Csaszinak sikerült ami nekünk nem, és Miki mellett a kapuba gurított. (1-1) A második félidőben ismét vezetést szerezhettünk volna, de Taki ziccerben lyukat rúgott, míg a mögötte helyezkedő Büte hosszan tolta meg a labdát és a kapus hárított. A 73. percben mi végeztünk el szabadrúgást az ellenfél térfelén. A Pestire felütött labdát érzésem szerint szabálytalanul megszerezték, és ismét lekontráztak minket, aminek a végén Karaj volt eredményes. Miki még beleért, de hárítania nem sikerült. (2-1) Nem sokkal később egyenlíthettünk volna, de Büte a kapu torkából nem tudta begyötörni a labdát. A 86. percben Majoros B. kapott labdát úgy 30 méterre a kapunktól, felnézett, megtolta és kilőtte a hosszú felsőt. Meg kell hagyni szép gól volt, Miki nem háríthatott. (3-1) A játékvezetővel nem szeretek foglalkozni mérkőzések után, de Fülöp spori kritikán alul vezette a mérkőzést, igaz a végeredményt befolyásoló ítélete nem volt. A sok sárga lappal viszont a hétvégi Mélykút elleni mérkőzésre nehéz helyzetben hozott minket, illetve hoztuk magunkat, mivel Krix, Csordás, és Halász I. is begyűjtötte 5. sárga lapját.