Felkészülés 2. hét

A falunap miatt a felkészülés 2. hete igen rövidre sikeredett (a 3. is hasonlóan fog alakulni a csanádi falunap miatt), hiszen pénteken és szombaton már a kispályás "pepectornán" vesz részt a csapat nagy része, míg a szombat esti duhajkodás után vasárnapra felesleges lenne edzőmeccset lekönti. Így az eheti program egy keddi edzéssel kezdődött, aminek az elején cica szerepelt, majd a bemelegítés, és kapura lövés után jöhetett az előbb 2, majd később 3 érintős igen nagy iramúra sikeredett kétkapus játék. Az edzést egy 8 perces fartlek futás zárta. Mint előbb írtam az edzés elég jó iramúra sikeredett, ami a szerdai Fajsz ellenei edzőmeccsen meg is látszott. A kezdő csapat a következőképpen alakult: Szabados - Molnár, Krix, Csordás - Papp, Koszorús, Matity, Halász I., Geletta - Tamás, Kovács. A második félidőben pályára lépett: Czár, Tölgyesi, Büte, Zsíkó, Fekete, Takács, Koprivanacz, Grúber Az eredmény 3-3 lett, góljainkat Papp, Koprivanacz és Koszorús szerezték. A mutatott játék - legyünk őszinték - katasztrofális volt, annyi lehet a pozitívum, hogy a mérkőzés végét is jól bírtuk erővel, és a 3-1-es hátrány ellenére X-re tudtuk hozni a találkozót. A meccs után Büte Attila - születésnapja alkalmából - vendégül látott minket egy halászlére, amit ezúton is köszönünk neki, és mégegyszer Boldog Születésnapot kívánunk Neki. A hét utolsó foglalkozására csütörtökön került sor, amelyre igencsak megcsappant az eddig meglepően magas edzéslátogatottsági létszám, és mindössze 6-an jöttünk össze. Nem is tudtunk érdemi munkát végezni, egy kis cica és bemelegítés után lőttünk párat Deszkának, majd a végén (épp a vihar kezdete előtt) egy 10 perces regeneráló futás zárta az edzést. Folytatás jövő héten...