• Sudár, Kárpáti
  • Gól: Sudár 6, Rácz 4, Kárpáti 2, Forgács, Farkas
  • Sárga: Rácz
  • Piros: Veverka

A mérkőzésre csere nélkül mentünk és tudta mindenki , hogy egy szerényebb képességű Kelebia vár ránk.Gyorsan eldöntöttük a mérkőzést mert már a 10. percben 3-0ra vezettünk. Minden poszon sokkal erősebbek voltunk. Egyszer kétszer tudott csak az ellenfél eljönni a kapunkig és ha már ott volt akkor rögtön befúj a spori egy jogtalan 11 est, amit Gajári remekül védett. A szünetben azt kértem a csapattól ,hogy még több gólt rúgjon és legyen örömfoci. Ezért megengedtem az utolsó éves játékosoknak , hogy ott játszon ahol akar. Lett is mindjárt 5 csatárunk, de még így sem tudtak veszélyes akciót vezetni a Kelebia.

Ekkor jött egy kelebiai kirúgás amibe Ticiánó nem mert belefejelni és inkább lábbal akart tisztázni, de az ellenfél meg lehajolva fejjel és véletlen fejberúgta a srácot és ezért egyből pirossal kiállította legifjabb Péter-Szabó (16 éves). Szerintem teljesen véletlen volt. Volt még hátra 30 perc , mi így is rúgdostuk a gólokat, és a végére teljesen megérdemelten 14-0 ra nyertünk. Gratulálok a fiúknak, és köszönet az egész éves munkájukért. Jó pihenést és kellemes ünnepeket kívánok, és februárban várom Őket az edzésen.