Miske-Sükösd 1-12 (0-5)

Sükösd:Czár Attila-Kovács Norbert,Balogh Márk,Szabó Dávid-Boros André,Geletta Gábor,Sudár Csaba,Berger Dénes,Mádi Gergő-Schultz Martin,Nemes Róbert

Cserék:Geletta Gergő 46. percben Czár Attila helyett,Farkas Péter 60. percben Berger Dénes helyett,Hornyák Tamás 75. percben Mádi Gergő helyett,Kaprényi Renátó 75.percben Balogh Márk helyett

Gól:Váradi Ákos ill. Sudár Csaba 4, Schultz Martin 4, Nemes Róbert, Boros André Czár Attila , egy öngól

A tabella alapján a mérkőzés kötelező győzelemnek számított. A hazai csapat a 7 meccséből csak egyet bírt megnyerni, 3 ponttal a táblázat 14. helyén állt a mérkőzés előtt. Már a mérkőzés elején látszott, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. A hazaiak beszorultak saját kapujuk elé, próbálták kivédekezni a sükösdi támadásokat. Ott folytattuk ahol 1 hete abbahagytuk. Támadásaink állandó veszélyt jelentettek. 14. percben Sudár Csaba értékesítette helyzetét. (megvan a vezetés). A sok lehetőségből még négyet sikerült belőni az első félidőben. A második  félidőben könnyed játékkal, sok helyzet elpuskázásával, jó játékkal, javítottunk az amúgysem rossz gólarányunkat. A vége 1-12. Az eredmény magáért beszél.