Cserejátékosok: Gajári , Csordás , Szabó , Kárpáti , Veverka , Forgács , Karaszi

Cserék: Melcher-Csordás , Miskolczy-Kárpáti, Berger-Karaszi

Gól: Sudár 2

Játékvezető: Serdült Sándor

Legjobbak: Sudár , Rácz , Balogh, Tallér

A rangadó előtt kaptuk a hírt, hogy Schultz 3 meccses eltiltást kapott. Látszódott is a csapat játékán, hogy nincs igazi összhang a csapatban. Az első félidőben volt néhány helyzetünk de nem igazán veszélyes csak Csanádnak volt. Nem tudtunk felpörögni és nagyon alacsony volt a színvonal.
A második félidőben meg is lett ennek az eredménye, mert megszerezte a Csanád a vezetést és úgy tűnt, hogy nem tudjuk pótolni a kiállított Schultzot. Ezek után cseréltem és megfiatalodott a csapat, a középpálya két szélén 11 éves gyerekek voltak. Meg is lett az eredménye, mert sokkal aktívabb lett a csapat. 70. perc, szögletet rúgtunk és Rácz remekül tekerte középre és a berobbanó Sudár kiegyenlített. Majd tíz perc múlva a kispadunk elöl volt egy szabadrúgás, ismét Rácz állt mögé és remekül tekerte be és ismét érkezett Sudár és már mi vezettünk 2-1.
Volt még hátra tíz perc és már csak mi domináltunk, sőt még növelhettük volna az előnyünket, de nem jött össze. Ismét bebizonyította a csapat, hogy van bennük tartás és harmadszor is sikerült felállni vesztes helyzetből. De nagyon érezhető volt a csapatkapitány hiánya.
A rangadó megnyerése után 100%-os a csapat.

Következő mérkőzés: Bácsalmás Sükösd