Cserejátékosok: Geletta , Szabó , Sipos , Karszi , Veverka , Páncsics ,Farkas

Cserék: Sudár- Geletta , Rácz-Sipos , Kernya-Páncsics , Melcher-Farkas , Csordás-Szabó,
Miskolczy-Veverka , Tallér-Karaszi

Gól: Schultz 4 , Sudár 3 , Geletta , Tallér

Legjobbak: Az egész csapat

Nemesnádudvar utolsó ként állt a bajnokságban és még pontjuk sem volt. Mi teljes kerettel tudtunk kiállni a rangadóra és nem is volt más a kérésem, mint a gólarány javítása . Mindig a kötelező a legnehezebb mert az első félidőben 15 gólt kellett volna rúgnunk de csak 2 sikerült sőt még kaptunk is egyet így a szünetre 2-1 es vezetéssel vonultunk.
Mérkőzés után egy vacsora volt felajánlva a csapatnak , de mondtam nekik , hogy ha nem lesz közötte 5 gól a különbség akkor engem nem érdekel de nem lesz kaja.
Úgy tűnt hogy ez meg is hozta az eredményt mert a második félidőben meg is kezdtük a gólgyártást és még a végén a csereke kapusom is tudott mezőnyből gólt szerezni és Tallér is megszerezte a serdülőben az első gólját (ifiben előbb sikerült). A végén még Nádudvar is szerzett egy gól de mi már teljes cseresorral játszottunk és mindenki szerepet kapott. Igazi örömfoci volt a végén. Meg lett közötte az öt és jöhetett a jól megérdemelt vacsora.
A szezont a másodok helyen zártunk a tavalyi 8.hoz képest és két mérkőzéstől eltekintve elégedettek lehetünk mert szerintem a fiuk majdnem mindig a maximumot hozták ki magukból. Igazi csapattá értek a fiuk.
Tavasszal egy jó alapozás és még a bajnoki cím sem lehet elérhetetlen.