Cserejátékosok: Gajári , Páncsics , Kárpáti , Szabó , Veverka

Cserék: Molnár – Páncsics -Veverka , Csordás – Szabó , Miskolczy – Kárpáti ,

Gól: Csordás , Berger , Rácz , Sudár

Sárga: Sudár , Molnár , Rácz

Játékvezető: Szász Roland

A mérkőzés nem igazán úgy kezdődött, ahogy én elterveztem, mert vereség volt múlthéten és Schultz , Melcher , Karaszi nem állt rendelkezésemre.
Kicsit felforgatott kezdőcsapattal álltam fel mert kipróbáltam Farkast söprögetőként és Baloghot meg előtte játszattam . Nem is volt semmi gond 20 percig mert minden úgy alakult , ahogy én kértem mert Berger és Csordás is megrúgta az első gólját a serdülőben és vezettünk 2-0 ra. De ezek után jött két egyéni hiba, mert Molnár hibázott nagyokat és már is 2-2 volt az állás. Majd ismét 3 percre rá hibázott Molnár és 11-es. A 11-est Geletta kivédte de a kipattanóból Geletta 11-est csinált. Másik srác állt oda és ő felső kapufára lőtte. Maradt a 2-2.
Molnárt lecseréltem és Páncsicsot raktam helyére, Baloghot meg vissza söprűnek és Farkast meg szűrőnek. Meg is lett az eredménye, mert 4-2 vel fordultunk.
A szünet nem jött jól, mert 5 perc alatt kiegyenlített a Szermle.
A helyzetek alapján igazságos lett volna az eredmény mert sok helyzet volt minden kapu előtt de úgy tűnt nem lesz már gól. Nagyon feszült volt a hangulat, mert a fiúk nem kímélték egymást. De jött a feketeleves és a mérkőzés 92. percben egy összecsapásnál Rácz lent maradt a földön és Szeremle nem rúgta ki a labdát és ebből gólt ért el és a bíró sem állította meg a meccset , de gól után rögtön lefújta. Ekkor elszabadult a pokol és sok szülő meg játékos nem bírta elviselni ezt és elégtételt akart venni a bírón, de semmi komolyabb nem történt a szópárbajon kívül. Fordított esetben mi sem rúgtuk volna ki a labdát 92. percben a 16-osuk előtt. Ilyen a Foci.
Az öltözőben többen könnyes szemmel ültek és szomorúak voltak. A múlt heti lélektelen játék után ismét láttam a csapaton az összetartást és a küzdeni tudást. Mondtam a fiúknak, hogy emelt fővel veszítettünk és nincs miért szomorúnak lenni, mindent megtettek a fiuk és meg is dicsértem őket a pályán mutatott teljesítményükért.

Következő mérkőzés: Bácsbokod Sükösd