Sükösd-Dusnok 6-1 (4-0)

Sükösd:Czár Attila- Tölgyesi László,Kovács Norbert,Szabó Dávid-Boros André,Farkas Péter,Balogh Márk,Sudár Csaba,Rácz Gergő-Schultz Martin,Nemes Róbert

Cserék:Berger Dénes 65.perc Farkas Péter helyett, Mádi Gergő 80.perc Balogh Márk helyett,Geletta Gergő 82.perc Czár Attila helyett, Hornyák Tamás

Sárga lap:Szabó Dávid, Schultz Martin

Gól:Schultz Martin 4, Nemes Róbert, Sudár Csaba ill. Varró Attila Tamás

A mérkőzés rangadónak számított mivel mind a két csapat a tabella elején helyezkedett el. Jól indult a derbi már az első perctől fogva mi irányítottuk a mérkőzést. Fegyelmezetten,taktikusan játszottunk próbáltuk tartani a labdát, passzaink pontosak voltak. Nem kellett sok idő, hogy veszélyes támadást vezessünk. Az első két komolyabb helyztünk még kimaradt de aztán a 24.percben Balogh M okosan kiharcolt egy büntetőt, amit Schultz M értékesített. A gól megnyugtatta a játékunkat, a jó napot kifogó csatáraink állandó veszélyt jelentettek az ellenfél kapuja előtt. Nem is kellett sokat várni a következő akcióra. A 28. percben Sudár Csaba indult mélységből és a ragyogó ütemben kapott labdával meg sem állt a kapuig.Szépen lőtte a kapus mellett a labdát a hálóba. (2-0) A félidő utolsó negyed órájában még kétszer villant Schultz Martin így alakult ki a félidei 4-0.

A második játékrész már nem volt olyan gólgazdag mint az első, de a biztos vezetés tudatában felszabadultan játszottunk. Az ellenfél csak alkalmanként próbált támadást vezetni de a kapunkig nem jutottak el. Aztán a 67.percben egy távoli lövést követően szépített a Dusnok. Czár Attila kapus ügyetlenül nyult a labda felé és az beesett a kapuba. Szerencsére tudtunk rá válaszolni  74. percben Nemes R , majd a 82. percben Schultz Martin mattolta az ellenfél kapusát. A vége 6 lőtt és egy kapott gól, ami dícséretes teljesítmény.