Sükösd SC. - Nemesnádudvar KSE. 2-6 (2-3)

Sükösd: Szabados – Szabó, Krix, Csordás – Halász I., Kovács, Matity, Koszorús, Zsíkó – Papp, Pesti

Cserék: Büte (Zsíkó helyett a 34. percben), Takács (Csordás helyett a félidőben), Tölgyesi (Papp helyett a 61. percben), Koprivanacz (Büte helyett a 61. percben), Fekete (Szabó helyett a 80. percben)

Sárga lap: Matity, Zsíkó, Takács

Nemesnádudvar: László – Mezőfi, Melcher, Sziegl, Kovács G., Kovács A., Harsányi, Kardos, Vinter, Kossa, Tusori

Cserék: Metlecsák, Jaksütz, Erdélyi, Scmidt, Csicsmann, Wittmann

Sárga lap: Mezőfi, Melcher, Kardos

Gólszerzők: Pesti 2 ill. Melcher 2, Sziegl 2, Kovács A., Vinter

Játékvezetők: Rácz (Kovács III., Tóth)

A második fordulóban máris rangadót játszott és vesztett a csapat hazai pályán a Nemesnádudvar ellenében. A mérkőzés jól indult a számunkra, a hazai játékosok asszisztálása mellett (egy szabadrúgást elvégzett a vendégek két játékosa, de a harmadik nem figyelt)  Pesti emelt az üres kapuba a 2. percben. (1-0) Továbbra is támadásban maradtunk, és sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, amiket szépen ki is hagytunk. Pesti előtt kétszer, Koszorús előtt egyszer adódott gólszerzési lehetőség, (bár Peti kicsit hosszan kapta a labdát) de ezek ugyanúgy kimaradtak, mint Halász I. szabadrúgása, ami a kapufán csattant, illetve a kipattanóból megeresztett ígéretes Büte lövés. Kicsit később még Bubesz is eltalálta a lécet, de onnan is kifelé pattant a laszti. Közben a vendégek szépen magukhoz tértek a kezdeti sokkból, és elkezdték kidolgozni a helyzeteket, amelyek a 23. percben értek góllá. Egy labdát röviden szabadítottunk fel, amely a jobb szélen Sziegl-hez került, centerezésére pedig Melcher érkezett és az üres kapuba passzolt. (1-1) A 27. percben a vezetést is megszerezte a Nádudvar.  Vinter húzott be a bal oldalról és indított hosszan, amibe Szabó csak belecsúsztatni tudott, de Sziegl számított erre és Mikit kicselezve az üres kapuba gurított. (1-2) A 39. percben újra egyenlíteni tudtunk, egy szép támadás végén (talán Kovács, Koszorús, Pesti volt a labda útja) Pesti lőtte ki a hosszút a védők szorításában.  (2-2) Hogy mégse döntetlennel menjünk a szünetre, arról Büte „gondoskodott”.  A 43. percben a saját térfelünk közepén kicselezett két embert, majd addig forgolódott a labdával míg csak leszerelték, és kettő az egyben mentek a kapunkra. Sziegl természetesen tudta, hogyan hozza kihagyhatatlan helyzetbe Melchert. (2-3) A félidőben Csordást megint le kellett cserélni, Takács állt be helyére, illetve Büte húzódott hátra bekkbe, Árpi a balszélre, és Taki előre a Laci mellé. Ezt a félidőt is mi kezdtük jobban, hiszen egy Szabó, Matity, Pesti, Taki összjáték végén utóbbi a kapussal szemben állt, de lövés helyett elcselezte a lehetőséget. Ez megbosszulta magát, mert az 53. percben újabb gólt szereztek a vendégek. A bal oldalról középre adott labdát Peti próbálta felszabadítani, de pont Bütét találta el, akiről természetesen az ellenfél elé került a labda, aki 5 méterről a hálóba vágta azt. (2-4) Az 58. percben mi jutottunk szabadrúgáshoz a jobb szélről. A beadott labdát nehezen, de sikerült kivágniuk a vendég védőknek, de közben Yeti két kézzel ellökte Pestit. Rácz sporttárs nagyvonalúan szemet hunyt az eset felett, és egy későbbi szabálytalanság okán kifelé ítélt szabadrúgást. És míg Papp reklamált a játékvezetőnél az eset miatt, az embere a jobb oldalon üresen hozta fel a labdát. A létszámfölényes szituációt követő lövést Miki még lábbal védte, de a labda Sziegl elé pattant, aki kiszorított helyzetből nagy erővel a rövidbe vágta a zsugát. (2-5) A végeredmény a 64. percben állt be, amikor is Sziegl jól tartott meg egy előrelőtt labdát, a hosszún érkező Vinter elé tálalta azt, aki bevágta a ziccert. (2-6) A hátralévő időben már nem változott az eredmény. Sajnos nem sikerült jól Szabó Laci visszatérése a pályára tétmeccsen, de az Ő játékára nem lehetett panasz, erőn felül teljesített. Összességében ha nem is négy góllal, de jobb csapat ez a fiatal Nemesnádudvar. De ha valaki ezzel vitatkozni akar, akkor ha mással nem, egy Sziegl-vel biztosan jobbak.