• Forgács, Rácz, Csordás, Lakatos
  • Farkas, Kárpáti(Pintye52)
  • Gól:Rácz 2
  • Kitünt:Gajári, Berger, Páncsics, Rácz, Csordás, Farkas
  • A mérkiőzés elött tudtuk már, hogy Sudár nem tud játszani, és Nagy is a szokásos büntetését tölti. Ezért úgy döntöttem, hogy Páncsicsot visszaviszem a védelembe és Farkast meg csatárnak rakom fel. Sajnos ennek meg is lett a böjtje, mert Szeremle meg is szerezte a vezetést, sőt még növelni is tudták. Ekkor Farkast visszavittem a középpályára és Ráczot meg csatárnak fel. Meg is lett az eredménye mert felnőttünk az ellenfélhez és voltak már helyzeteink is. De maradt a 0-2. A Szünetben nagyon leosztottam a csapatot és kértem még sokkal több akarást és fegyelmet, közben a Farkas visszament a védelem közepáre és Berger meg középpályás lett. A második félidőben 5 perc alatt Rácz révén kiegyenlítettünk és még akár a vezetést is meg szerezhettük volna ha Rácz pontosabban céloz. Sokkal jobban és veszélyesebbek voltunk. Sajnos a 70. percben kaptunk egy szabadrúgásból gólt és ekkor éreztem a csapaton ,hogy egy kicsit megrogytak és elfogyott az erőnk. Ekkor már csak Gajári bravúrjainak köszönhettük, hogy nem lett nagyobb a különbség. A cserék sem tudtak segíteni a csapaton és az utolsó 10 percben már söprögető nélkül csak két emberfogó volt hátul, és sajnos letudtak fordulni Páncsicsról és berúgta a szeremlei csk-juk a negyedik gólukat. (ez a gól az én hibámból volt, mert mindent egy lapra tettem fel, és nem jött be). Végülis egy tisztes vereséget szenvedtünk. Megdícsértem a csapatot a második félidei játékukért. MERT KIKAPNI LEHET DE LÉLEKTELEN JÁTÉKKAL SOHA.  A mai vereség az pont ilyen volt. Jövő héten
    Nádudvarra látogatunk és az is egy sorsdöntő mérkőzés lesz.