Sükösd:Geletta, Kernya(Szabó), Balogh , László, Csordás(Veverka), Farkas, Páncsics, Berger, Rácz, Schultz, Sudár(Kárpáti)

Tompa:Homoki, Rácz, Maconya, Krisztin, Kovács, Varga, Szegedi, Polyák, Óvári, Hanz, Szél

játékvezető: Vígi Nikolett, Jáksütz Tamás

Gól:Sudár 2, Berger, Schultz ill Óvári, Szél
Sárgalap: Schultz ill Krisztin, Óvári , Szegedi
Kitünt:Balogh, Páncsics, Schultz, Sudár

A mérkőzés napján óriási szélvihar volt, rá is nyomta a szél a játékra a bélyegét. Ismét nem tudtam felállni teljes csapattal mert Mádi megsérült és Kernya meg beteg volt. A 20. másodpercben már ziccerünk volt ami kimaradt és ezek után is mi irányítottunk ,de egy védelmi hibát kihasználva első támadásukból megszerezték a vezetést. Továbbra is domináltunk de a második támadásból megint gólt szereztek 0-2. Matity Donát meg is jegyezte "erős kezdés , erőteljesebb visszaesés". De mi folytattuk a játékunkat. Schultz egy nagybedobást követően Sudárt találta meg, aki remekül eltalálta a kaput és máris 2-1. Jókor rúgtuk a gólt, jöhet a szünet. Kernyát lecseréltem és Szabó remekül helyettesítette. Kijöttünk és nekimentünk az ellenfélnek. Pár perc alatt sikerült az egyenlítés Sudár szép találatával. Ekkor egy kicsit megtorpantunk és Tompának is volt ziccere de Geletta bravúrral védte, maradt az iksz. Volt még hátra 15 perc mikor gondolt egy nagyot Berger és a félpályánál megszerezte a labdát és lecselezett 3 ember majd a kapus mellett elgurította a labdát és megszerezte a vezetést. 10 perc volt hátra amikor Schultz egy távoli lövéssel növelte előnyünket. Végül megnyertük ezt a nagyon fontos rangadót, és maradtunk a dobogón. Az egész csapatra büszke vagyok mert már sokadszor bizonyította , hogy vesztes helyzetből fel tudtunk állni, volt tartásunk. Jöhet a rangadó szombaton.