• Rácz
  • Forgács Berger Csordás Karaszi(Sipos 88)
  • Sudár Kárpáti(Veverka 67)
  • Gól: Csamangó Dávid 56, 88
  • A Tompa az első helyen várta a mérkőzést, mi meg a második helyen, ezért igazi rangadónak számított.Az első félidőben volt 3 nagyon kecsegtető szabadrúgásunk amiket sajnos nem igazán tudtunk jól elvégezni és nem voltak veszélyesek. Volt még egy majdnem öngól de a kapusuk nagyot védett. Tompának volt egy 100 % os helyzetük de Gajári remekül védett, így szünetben maradt a 0-0. Kijöttünk és 10 perc  múlva gólt kaptunk és kicsit éreztem hogy megültünk. A második félidőben már nem nagyon voltak helyzeteink csak néhány lövésünk de nem tudtunk igazán veszélyesek lenni. Ők még a legvégén találtak egy gólt így sajnos kikaptunk 2-0 ra. Szerintem igazságosabb lett volna az x , de sajnos ilyen a foci. Kiemeleni sajnos senkit nem tudok a csapatból. Csütörtökön fogadjuk a Kelebiát és szombaton a Bokod csapatát úgy hogy lehet még a héten javítani.