Sükösd: Szabados – Büte, Krix, Csordás – Papp, Halász I., Matity, Tamás, Bohner – Pesti, Takács
Cserék: Zsíkó (Büte helyett a 84. percben), Halász T., Fekete, Czár
Sárga lap: Büte, Krix, Csordás, Takács, Pesti

Szakmár: Vörös – Kövesdi, Lakatos, Tóth, Romsics, Gubányi, Varjú, Kalló, Rab, Gillich, Szalontai
Cserék: Gröb, Szigeti, Bús, Simon, Czinner, Maros, Lisztmaier
Sárga lap: Vörös, Rab

Gólszerzők: Matity, Pesti ill. Varjú, Szalontai

Játékvezetők: Gál (Suba, Czeller)

Igazi futball időben, – egész napos esőzés – az eltiltásokból és betegségből visszatért játékosokkal megerősödve fogadtuk a Szakmár csapatát a 24. fordulóban. A bemelegítést rendhagyó módon kezdtük, hiszen megkértük Zselét, hogy állítson össze nekünk egy pörgős programot, hogy az első perctől kezdve fel legyünk tüzelve a mérkőzésre. Ehhez képest, az első percben összehoztunk az ellenfélnek egy 11-est. Többször is felszabadíthattunk volna, de nem sikerült, és egy hosszabban megtolt labdára Krix „nagy rössel” érkezett a 16-oson belül, és buktatta az ellenfél játékosát. A megítélt büntetőt Varjú értékesítette. (0-1) A továbbiakban is kapkodóan és pontatlanul játszottunk, mindig úton voltunk és nem igazán tudtuk birtokolni a labdát. Ennek meg is lett az eredménye. Egy, a mi jobb oldalunkon elvégzett bedobásnál Papp rontott ki és csúszott el, az embere pedig a 16-on belülre vezette a labdát, és a csúszós talajon rálőtte. Miki még kiütötte a lövést, de pechünkre Szalontai eszmélt először és a kapuba pofozta a kipattanót. (0-2) Ezután megpróbáltunk kicsit feljebb kapcsolni, és már a saját térfelükön megzavarni Őket. Ez jó taktikának bizonyult, mert többször is zavarba tudtuk hozni Őket és Takács kétszer is ziccerbe került. Először két ember szorításában tört kapura, de az utolsó pillanatban becsúszva (szabályosan???) szerelték, majd később már csak a kapussal állt szemben, de lövését védte Vörös. Az első lehetőségénél Halász I. üresen várta Taki passzát hiába. A félidő hajrájában így is sikerült a szépítés. Jobb oldalon Papp verte meg az emberét egy az egyben, majd tökéletesen tette Matity fejére a labdát, aki 5 méterről a hosszúba bólintott. (1-2) A második félidő már kiegyenlített játékot hozott, sok mezőnyjátékkal és több helyzettel mindkét oldalon. Nálunk Bohner cselezte magát a 16-oson belülre, de a kapussal szemben kisodródott helyzetben kicsit elkapkodta a lehetőséget. A másik oldalon egy legurított szabadrúgásnál egy lövő csellel „elküldték” a kirepülő emberünket, de a lövést Miki bravúrral fölé tolta a rövid felsőből. A félidő derekán sikerült egyenlítenünk. Halász I. tekert egy szabadrúgást a kapu elé a rövidre, amire Pesti érkezett és a lepattanó labdát a kapuba fejelte. (2-2) A félidő hátralévő részében mindkét csapat megtett mindent a győzelemért, de csak lehetőségek adódtak, amik kimaradtak. Nálunk előbb a 16-os előterébe lekészített labdára Pesti és Tamás is indulhatott volna, de egymásra vártak és a védők tisztázni tudtak, később pedig Papp cselezgetett szintén a 16-os előtt, de többszöri lehetőség ellenére se nem lőtte el, és se nem passzolta le, így ez is kimaradt. Sőt az elvesztett labdát visszaszerezni próbáló Árpi rossz ütemben csúszott oda az ellenfél játékosának, amiért megkapta a második sárga lapját, majd a pirosat. A Szakmáriaknak is volt még egy veszélyes szögletük, amiből a labda Csordás hátáról a saját kapufánkra hullott, de szerencsére kifelé pattant. Összességében egy igazságos döntetlen született. A csapat a korábbi hetekkel ellentétben most küzdött, látszott rajunk az akarat, ami bizakodásra adhat okot. A mérkőzéshez még hozzátartozik, hogy (a lapok számából látszik) megfogadtuk Angeli Pista szerdai edzésen elhangzott tanácsát, miszerint „ha nem nyerünk, az ellenfél legalább emlékezzen rá, hogy itt járt” :-)