Jánoshalma - Sükösd 9:0 (5:0)

Jánoshalma- Sükösd 9-0 (5-0)
Permalink Submitted by deszka on k, 2011/04/05 - 22:04.

Jánoshalma: Király(Völgyesi 46p), Lengyel(Madarász 77p), Gilicze, Enesei M, Zentay, Lukács(Rauf 57p), Dobos, Enesei D(Radvánszki 72p), Sztojka(Zentay V 60), Burai(Kotró 75), Gáspár(Körmöczi 48p) Edző: Bada Pál

Sükösd: Geletta(Gajári 77p), Kernya, Balogh(Páncsics 57p), László, Farkas, Mádi, Schultz, Berger, Csordás, Sudár(Kárpáti 13p,Sipos 83p), Rácz(Szabó 65p) Edző: Vörös Dávid

Vezette: Kriván Péter

Gól: Gilicze, Lukács, Dobos 2, Sztojka, Burai 2, Gáspár, Kotró
Kitünt: Geletta, Csordás, Páncsics

A téli felkészülést február26.-kán kezdtük 24 fős kerettel. Télen távozott a csapatból Tallér István (Szekszárdra) Molnár Krisztián, Forgács Gábor,Miskolczy Richárd befejezte pályafutását. Érkezett viszont két játékos Mádi Gergő, László Bálint.
A felkészülés jól sikerült mert az edzéseken mindig 12 fő fölött jelentünk meg (az idősebb játékosok az ifiben edzettek).
Az öltözőben többen panaszkodtak hogy kisebb nagyobb bajuk van, fáj valamijük.
Teljes csapattal nem tudtam megjelenni (Miskolczy, Melcher, Tallér, Karaszi, Molnár, Nagy)hiányzott az őszi csapathoz képest. De mindig az csapat a legjobb ami a pályán van. A meccs előtt már láttam hogy fizikálisan nagyon erősek mert szinte mindenki 1995-ös születésű volt az ellenfélben. sajnálatos eset hogy a mérkőzés elején Sudár Csaba megsérült és le kellet cserélnem, ismét fiatalodott a csapat. Meg is lett az eredménye mert a 25. percben megszerezték a vezetést és innentől fogva már mi nem hittünk a pontszerzésben és sorra kaptuk a gólokat. Első félidő 5-0 volt. Tavaly Jánoshalmát 2-0ról 5-2re megvertük. A második félidő elején Balog Márk és Rácz Gergő megsérült és lecseréltem és már a csapat fele 99-es születésű volt ellenben a sok 95- el szemben. A fiatal csapatom megpróbált játszani de nem engedett helyet az ellenfél. Schultz próbálkozott veszélyt okozni de egyedül kevés volt. Egy pozitívum volt a második félidőben , hogy csak 4 gólt kaptunk, és a fiatalok megpróbáltak mindent megtenni a pályán. Kijelenthető, hogy Jánoshalma megnyerte a bajnokságot. Senkire nem voltam mérges mert az eredmény nem tükrözi , de nagyot küzdött a csapatom.
Következő mérkőzés is nagyon nehéz lesz mert a Tompa csapatát fogadjuk és tavaly is nagyot harcoltunk ellenük és 3-1 ről 10 emberrel 4-3ra vertük meg. Várunk minden szurkolót pénteken a pályán 16 órakor.