Sükösd: Szabados – Zsíkó, Molnár, Takács – Büte, Geletta, Angeli, Tamás, Papp – Fekete, Pesti
Cserék: Schultz (Fekete helyett a 75. percben) Halász T., Bohner

Mélykút: Huber – Kiss, Gieszinger, Bényi, Pilcsuk, Vörös, Gyetvai, Snyehola B., Matus, Snyehola Á., Beszedics
Cserék: Varga, László

Sárga lap: Gieszinger, Snyehola Á., Varga

Gólszerzők: Snyehola B.3, Pilcsuk

Játékvezetők: Kiss L. (Apró, Mezei)

Előrebocsátva, hogy nem kifogásokat keresek az eredmény miatt - csak a tényszerűség kedvéért - a fenti összeállításból látható, hogy mennyire tartalékos és felforgatott csapattal vágtunk neki a mélykúti túrának. Az okok a következők: Halász I., Krix és Csordás eltiltását töltötte míg Matity 40 °C-os lázzal feküdt otthon. Tölgyesi hét közben bokasérülést szenvedett, ugyan megpróbált bemelegíteni a csapattal, de esélytelen volt a játéka, míg a padon szereplő cserék közül, Halász T. lázzal és hidegrázással küzdött, Bohnernek pedig még varratok voltak a homlokában egy háztartási baleset következményeként, tehát Ők is csak „mutatóba öltöztek át”. Arról nem is beszélve, hogy Molnár csak azért tudott beszállni, mert éppen térdműtétjére vár, lévén, hogy nincs keresztszalag a jobb térdében. Tehát örültünk, hogy volt 11 (10 és fél) egészséges játékosunk, akit pályára küldhetett Nagy Endre. „A szükség nagy úr” szokták mondani, ezért az eredeti posztját tekintve csatár Taki emberfogóként próbált a csapat hasznára lenni. A mérkőzést ezek ellenére nem kezdtük rosszul, hiszen a mérkőzés elején volt ziccerünk is. Angeli szánta el magát lövésre a „Klauzál térről”, amit ugyan blokkoltak, de a labda Pesti elé kerül, akinek a lövését a kapus nagy bravúrral szögletre mentette. Kicsit később a jobb oldalról adtunk be egy labdát, ami Pesti és Büte előtt is csak centiméterekkel suhant el. Ahogy az lenni szokott a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. A 17. percben a jobb oldalunkon vezettek támadást, az első beadást még tisztáztuk, de a másodikat (ugyanonnan) már nem hibázták el, és a középen érkező Snyehola B. fejjel megszerezte az első gólját. (1-0) Jól lemaradtunk a szélen. Kicsit később ugyanúgy a jobb oldalunkról lőttek kapura, Miki a kapufára tolta a labdát, majd még ebből az akcióból szabadrúgáshoz jutottak a 16-os előteréből. Ezt Pilcsuk végezte el, a lasztit Miki tolta szögletre. A félidő hátralévő részében is inkább ők domináltak, de több gól már nem esett. A második játékrészben is nagyrészt védekeztünk, de egy-két lehetőségünk volt a gólszerzésre, igaz ezek nem voltak ziccerek. A játékrész közepe tájékán ( 73. percben) sajnos megfogyatkoztunk. Egy előrevágott labda fölött birkózott Takács és az embere, amiből Zoli került ki vesztesen. A mélykúti támadó így egy az egyben vezette a labdát Molnárra, aki mellett jó ütemben tolták meg a labdát és így már csak szabálytalanul tudott szerelni a 16-oson belül. Mivel korábbról már volt egy lapja, ezért idő előtt el kellett hagynia a játékteret. A megítélt büntetőt Snyehola B. belőtte a bal alsóba. (2-0) A 80. percben szabadrúgáshoz jutottak kb. 18-20 méterre a kapunktól. Snyehola B. állt a labda mögé és a sorfal fölött bevágta a rövidbe. Miki még beleért, de védeni nem tudott. (3-0) Az utolsó percben még egy szöglet után kipattanó labda került Pilcsuk elé, aki 16 méterről védhetetlenül vágta a zsugát a léc alá. (4-0) Az eredmény ellenére úgy gondolom, hogy nem vallott szégyent a csapat, és aki pályára lépett minden tőle telhetőt megtett, hogy emelt fővel hagyhassuk el a pályát. A csapat nevében külön meg szeretném köszönni Zselének, hogy elvállalta a játékot, és kockáztatta a saját testi épségét.